Новини

3 липня — Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів

By 03/07/2020 No Comments

3 липня — Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів. Тож жителів усіх куточків планети Земля просять забути про звичні пакети та хоча б один день прожити день без них.

У рамках проєкту Життя в стилі ЕСО ми вже три роки популяризуємо екопідхід до споживання і ведення бізнесу, одним з принципів якого є збереження довкілля та зменшення засилля поліетилену та пластику.

Якщо ви ще не ходите в маркет зі своїми торбинками — просто задумайтеся над цією інформацією: за даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок, лише до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари, в тому числі, й пакетів. За різними підрахунками для розпаду одного пакету потрібно 100 років. При цьому в середньому людина використовує його лише 20 хвилин. Пакети розносить вітер по вулицях, полях, лісах та водних об’єктах. Вони зберігаються досить тривалий час і не піддаються біологічному розкладанню. Таким чином, утворюють стійке забруднення довкілля.

Мета Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів – сформувати нову екологічну поведінку, привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами. Акції, що відбуваються цього дня по всьому світу також спрямовані на популяризацію доступних екологічних рішень на заміну поліетилену.

Ми помітили, що екологічні питання хоч і стоять сьогодні особливо гостро, але не всі готові робити бодай щось для їх вирішення. То ж ми з командою вирішили звернути увагу суспільства й на той факт, що жити в стилі ЕСО може бути економічно вигідно. Тільки задумайтеся над цими питаннями:

❓ Скільки разів на рік ви йдете до маркету, щоб придбати мийні засоби чи пральні порошки? Приблизно 1 раз в 1-2 місяці, чи не так? А пригадайте, скільки всього ви купуєте (і часто зайвого) за один такий шопінг? Скільки пального використовуєте та втрачаєте часу щороку? 

🌱Рішення: використання суперконцентратів, яких вистачає на рік.

❓ Як часто ви замовляєте воду у великих пластикових бутлях, які мають обмежений термін використання? Адже їх потрібно потім ще й правильно утилізувати. І скільки йде витрат на логістику? Та ще й ви не маєте гарантій щодо якості води. 

🌱 Рішення: фільтр для води, який вважається «Ейнштейном систем очищення води» та має найвищий знак міжнародної сертифікації NSF. А головне — він дозволяє пити чисту, смачну та корисну воду прямо з-під крана.

Під час нашого челенджу «Поки всі вдома — маркетинг змін» ми говорили про теорію маленьких кроків. Ваш маленький крок може врятувати цілу Планету! Візьміть із собою завтра в магазин екоторбину, паперовий пакет чи навіть стильну плетену сумку «авоську». А ще краще — зробіть це постійною звичкою!

Давайте разом подбаємо про майбутнє, адже це так просто — альтернатив поліетилену у сучасному світі є безліч. Залишилося діяти. Діяти заради майбутнього!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!