Оксана Муха,
співачка

Оксана Муха, українська співачка і скрипалька. Заслужена артистка України, лауреат Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик, переможниця в талант-шоу «Голос країни».

В розмові із журналісткою Оксана розповідає про те, чому підтримує проєкт “Життя в стилі еко”, а також ділиться своїми інсайтами щодо комплексного підходу до втілення ідеї екологічного споживання та розвитку.

Ведуча телеканалу 1+1
Соломія Вітвіцька

Соломія Вітві́цька — українська телеведуча, журналіст, ведуча ТСН на телеканалі “1+1”, куратор соціально-медійного проєкту “Переможці”, авторка проєкту “Мандри з Соломією”.

Розповідає про свій життєвий досвід у сортуванні сміття, у шанобливому ставленні до навколишнього середовища, про свій досвід боротьби із використанням пластику, про трендсендерів нових віянь екологічного ставлення до життя.

Мирослава Уляніна,
ведуча «Зважені та щасливі»

Мирослава Ульянина – відома українська блогерка, що пропагує здоровий спосіб життя, ведуча 8-го сезону програми СТБ “Зважені та щасливі”, хелскоуч, дієтолого, нутріціолог.

Мирослава розказує, чому вибрала життя в здоровому стилі, яких зусиль докладає, щоб люди стали жити здоровим та екологічним життям, ділиться досвідом власного еко-відповідального життя.

Ян Степаненко,
дизайнер

Ян Степаненко – дизайнер, стилист проєктів “ТОП модель по-українськи” та “Наречена для тата”, випускник выпускник легендарного університету Central Sant Martins та Bournemouth Academy of Arts, переможець IV конкурсу молодих дизайнерів New Fasion Zone в категории Арт 2018 та учасник Ukrainian Fasion Week 2019, іміджмейкер та художник по костюму.

Ян говорить про те, чому можна і варто вірити в майбутнє та докладати зусиль, трансформуючи своє життя в екологічному напрямку.

Георгій Бущан,
воротар київського «Динамо»

Георгій Бущан – український футболіст, воротар київського «Динамо» та збірної України. Вихованець футбольних шкіл одеського «Чорноморця» та «Динамо».

Гравець київського “Динамо” Георгій Бущан розповідає про те, чому важливо пити багато води та звертати увагу на її якість, чому обирає ті заклади харчування, які встановлюють фільтри води, чому обрав для донечки садочок із питним фонтанчиком.