Агенція нерухомості “INN.ESTATE”

Категорія:

Наша агенція нерухомості “INN.ESTATE” пропонує найбільший вибір житлових приміщень, орієнтований на будь-який смак, бюджет та особисті побажання. Нами гарантується не лише естетична сторона у виборі майбутнього місця проживання, а й Ваше самопочуття та загальна атмосфера у новому домі.

Агентство нерухомості пропонує варіанти довготривалої оренди, продажу та купівлі. Наші спеціалісти готові шукати будинок чи квартиру Вашої мрії, не зважаючи на час та зусилля пошуку, адже нічого важливішого Вашого комфорту та задоволеного обличчя для нас нема.

Допоможемо Вам знайти найкращий для Вас варіант куплі/продажі земельних ділянок.

Також, окрім житлової нерухомості, ми пропонуємо нерухомість комерційну. Ми допоможемо підібрати та скласти карту варіантів офісів будь-якого призначення, площі та ціни. Для Вашого комфорту та зручності Вашого вибору ми створили сайт, на якому Ви зможете ознайомитись з деякими варіантами, запропонованими нами. А у випадку зацікавленості одним з об’єктів отримати професійну консультацію та супровід наших спеціалістів до обраної нерухомості.

Ми працюємо лише з провіреними власниками нерухомості та насамперед турбуємось про затишок та комфорт наших клієнтів. Ми докладаємо зусиль, щоб кожен мав змогу насолодитись прекрасним життям у Львові та перетворити свої будні у справжні вихідні.

Наші працівники нададуть фахову допомогу у підборі найоптимальнішого для Вас варіанту, а також в укладенні угоди з купівлі- продажу в місті Львів квартир, будинків або приміщень максимально швидко і надійно!

Також пропонуємо послуги з експертної перевірки усіх документів, що надходять до нас, а також безкоштовне юридичне консультування наших клієнтів.

Адреса: м. Львів, вул. Б. Хмельницького вул., 200

Телефони:+38 098 012 23 23; +38 093 012 23 23

E-mail: inn.estate@ukr.net

https://www.google.com.ua/search?…#

https://www.real-estate.lviv.ua/ru/profile/47736/show

https://www.facebook.com/Realestate.lviv.ua/

https://www.real-estate.lviv.ua/ru/profile/47736/show