Домашня кондитерська «Крем & Джем», Львів

Домашня кондитерська «Крем & Джем» (Львів) нагороджена сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Категорія:

Домашня кондитерська «Крем & Джем» — це маленький затишний куточок Сихова, який пропонує широкий асортимент десертів, тортів та інших ласощів власного виробництва.

Нове кафе-кондитерська в стилі французького провансу знаходиться поруч зі Сквером Гідності. Тут завжди пахне запашною кавою, ароматною випічкою та приємними враженнями.

Заклад пропонує, також, різноманіття гарячих і холодних безалкогольних напоїв, молочні коктейлі та фірмове морозиво. А ще, кожен має можливість замовити будь-який торт чи кенді-бар для свого свята чи просто задля того, щоб зробити рідних і близьких щасливішими. Ви самі можете переконатися, що солодкі мрії мають властивість втілюватись в реальність.

Тож, кондитерська «Крем & Джем», за адресою м. Львів. проспект Червоної Калини 109, радо запрошує всіх у гості поласувати авторськими солодощами з ароматною кавою в затишній домашній атмосфері під романтичні французькі мелодії!

Контакти:

https://instagram.com/cream.and.jam?igshid=fp0s12vv2kns