Гастропаб «Natura», Тернопіль

Гастропаб «Natura» (Тернопіль) отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Категорія:

У центрі мальовничого Тернополя, на одній з найшумніших вулиць міста не так давно поселилась скандинавська душа, ім’я їй Natura!

Natura — заклад, що зумів об’єднати в собі неповторну атмосферу бару і приголомшливу кухню ресторану, притаманну найуспішнішим гасто-пабам світу.
Офіційно перший гастро-паб був відкритий в Лондоні в 1991 році, ми ж відчинили свої двері у 2017.

Natura — це дивовижний та унікальний заклад, який ввібрав у себе звичаї та традиції скандинавської культури.

Природні, спокійні відтінки та натуральні матеріали в оформленні інтер’єру, затишок та привітність персоналу, смачна та оригінальна кухня — це те, що приваблює відвідувачів гастро-пабу «Natura».

Затишний та сучасний інтер’єр дозволяє повністю розслабитися та поринути в атмосферу спокою та комфорту.

Тут Ви маєте змогу чудово провести час зі своїми близькими та колегами, відсвяткувати важливу подію у вашому житті, пообідати смачненьким бізнес-ланчем, потішити себе шматом пирога, як комплімент від закладу, у період Fika-time з 15:30 до 17:30, насолодитись кальяном на затишній літній терасі, а також залишитися наодинці із самим собою, посмакувавши відмінною кавою чи вишуканим десертом.

Професійний персонал закладу не дасть нудьгувати та з радістю розкаже Вам про спеціальні пропозиції, новинки, акції та звичаї скандинавської культури. Також запропонує Вам унікальні страви та напої для справжніх поціновувачів.

Гастро-паб «Natura» — однозначно, заклад, гідний Вашої уваги!

Адреса: м. Тернопіль, вул. Митрополита Шептицького, 11.

Телефон: 097 097 9933

Сайт: https://natura-gastropub.business.site/

Фейсбук: Natura гастропаб 

Instagram: natura_gastropub 

Вручення сертифіката: https://youtu.be/cRVg1SKj8UU