Готельний комплекс «Ріус»

У центрі ділового та світського життя міста, серед хитросплетіння старовинних вулиць, поміж музеями і пам’ятками архітектури просто неможливо оминути острів сучасності та багатофункціональності – бізнес-центр і готель «Ріус». Він наче вдихає нове життя в центральну частину живописного міста, яка зупинилася у часі.

Категорія: Тег:

Готель «Rius» є частиною сучасного офісного комплексу , що складається з офісного центру, торгової галереї з рестораном, готелю  та підземного паркінгу, а також місць для паркування велосипедів.

Конференц-зал, фітнес-кімната, бізнес-куток з бібліотекою та 52 номера різної класифікації, забезпечені всім необхідним сучасним обладнанням для спокійного і повноцінного відпочинку, зроблять перебування гостей комфортним та приємним. Пастельні тони та м’яке освітлення інтер’єру готелю створюють сприятливу атмосферу спокою та домашнього затишку, що особливо приємно після міської метушні та напруженого дня.

Бізнес-готель «Ріус» чекає своїх гостей і готовий прийняти їх в будь-яку пору дня або ночі. Побувавши у нас хоча б один раз, Ви не забажаєте змінювати свій вибір. Витончене поєднання дивовижної принадності центра старого княжого міста, архітектурне втілення будівлі готелю і високої культури обслуговування з динамічним ритмом робочого дня та комфортним затишком вечірнього релаксу забезпечить Вам і результативну працю, і приємний відпочинок.

До зустрічі!

Наш сайт:
http://www.rius-hotel.lviv.ua/ua/

Ми на facebook:
https://www.facebook.com/RIUSHotel/