Grand Hotel Lviv Luxury & SPA

Категорія: Тег:

125 років тому на проспекті Свободи, 13 розташувалась будівля сучасного Grand Hotel Lviv Luxury & SPA.

Раніше тут збиралася найбільш шанована львівська еліта – артисти, літератори, журналісти, оскільки  будівля одна із перших отримала електричне освітлення. Ще раніше у цьому ж будинку народився австрійський майстер пера Леопольд фон Захер-Мазох.

Готель зазнав декілька реконструкцій – у 1910 р., 1992 р., та у 2016 р., з метою оснащення готелю найсучаснішою технікою. А яким феєричним було відкриття, зіркою якого була Періс Хілтон!

Сьогодні Grand Hotel Lviv – розкішний п’ятизірковий готель, у якому поєднується класика із вишуканим модерном. Перлиною готелю є унікальний СПА комплекс, який отримав відзнаку одного із кращих у Східній Європі. Маючи великі конференц-можливості, у готелі можна провести будь-який захід на найвищому рівні.

Насолодитися європейською кухнею можна в ресторані Grand SoLie. Також для гостей відкрита літня тераса на даху, з якої відкривається панорамний вид на місто. Для любителів смачних коктейлів цілодобово працює Lobby Bar.

Ми пишаємось нашою історією і прагнемо стати частиною Вашої. Перебування тут буде сповненим Grandіозними емоціями та турботою, перевершуючи Ваші сподівання!

Забронюйте номер у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA.
Наші контакти:

Адреса:

Проспект Свободи 13, м. Львів, 79000,

Веб-сайт: https://grand-hotel.com.ua/

Бронювання:

+38 (093) 170 65 01