Каштанова Сім’я Ресторанчиків

Назва: “Каштанова Сім’я Ресторанчиків”

Знижка для власників карток: 5 %

Про заклад: 

«Каштанова Сім’я Ресторанчиків» – мережа позитивних та яскравих закладів харчування у Тернополі. Кожен ресторанчик – це окрема концепція та особливі емоції, що ми творимо для наших Гостей.

Наша місія :дарувати Гостям в наших ресторанах задоволення і емоції, про які захочеться розповісти найдорожчим людям.

Наша ціль: Готувати людям найсмачніші страви різних кухонь світу, дарувати позитивні емоції та створювати незабутню атмосферу в яку хочеться повернутись знову.

Цінністю нашої компанії є наші компетентні, працьовиті та мотивовані працівники, що спільно ,як єдина команда однодумців досягають спільні цілі. Також, цінністю яку ми підтримуєм є цінність сімї та здоровий спосіб життя.

наша стратегія : динамічно розвиватись та змінюватись відповідно до потреб та вимог наших Гостей, постійно підвищувати якість послуг через навчання та ріст професійності працівників компанії.

Почалось усе в далекому 2003 році, коли молода команда однодумців в орендованому підвальчику на вулиці Крушельницької, 14 народжували свою першу концепцію, що стала унікальним геном, який передався на всі подальші заклади. Цей ген – наша місія, що полягає у вірності біблійним принципам, а саме принести через бізнес та працю в суспільство ті цінності, котрі є будівними, а не руйнівними, котрі приносять справжню радість та задоволення. Так, за більш як 12 років у наших закладах не було продано жодного алкоголю (навіть пива). Як тоді, так і сьогодні це – рух проти течії, і хоча ми розуміли, що це було викликом для діяльності ресторану, ми вкладали максимум праці, щоб кожен Гість в закладі чи на доставці залишився задоволеним та вдячним.

В 2010 році після реконструкції ми започаткували новий для Тернополя напрямок – ресторанчик здорової їжі «Рататуй», а також свої двері гостинно відчинила кав’ярня «Ваніль».

В 2012 році ми освоїли ще одну кухню – японську, і так з’явився напрямок суші «Каштан».

Суші-клуб сучасної японської кухні «Суші-Хата», що з’явився влітку 2015 наш перший проект за межами «Каштанової ресторації») відразу завоював своїх прихильників і надихнув нашу команду до нових ідей. Так, весною 2016 ми розробили нову концепцію – ресторанчик паназіатської кухні «ВОКей», що в самому серці Рідного міста – на вул. Сагайдачного.

У 2016 році в нас перших серед ресторанів і кафе міста  зявився власний мобільний додаток KASHTANOVA на всіх платформах (App-Store, Google-Play, Windows) з унікальною для свого часу програмою лояльності.

Наша компанія була нагороджена багатьма відзнаками протягом років роботи: «Краще кафе Тернополя» (Бренд року 2008, 2009, 2011), відзнаки в номінаці «Кращий керівник», а також численними грамотами та подяками від різних державних та недержавних організацій.

Адреса: м.Тернопіль, вул. Крушельницької, 14

Тел: Замовити піцу, суші
(035) 2-519-888
(098) 2-519-888