Клініка стоматології родини Прощин

Клініка стоматології родини Прощин нагороджена сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що установа для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

20 РОКІВ ЛІДЕРСТВА З БЕЗДОГАННОЮ РЕПУТАЦІЄЮ

МИ КОМАНДА З ВИСОКИМИ СТАНДАРТАМИ ЯКОСТІ ТА ПОСТІЙНИМ ПРОФЕСІЙНИМ РОСТОМ

МИ НАДАЄМО ТАКІ ПОСЛУГИ:

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА

Більше профілактики сьогодні менше втручань в майбутньому.

Якісна професійна гігієна – це найкращий метод профілактики всіх стоматологічних захворювань та запорука здоров’я всього організму.

Ми проводимо професійну гігієну чітко дотримуючись світових стандартів, використовуючи найсучасніші технології і матеріали провідних виробників (Kavo”, “Hu-friedy”, “American eagle”, “Ivoclar” ).

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Ми не просто пломбуємо зуби, а відновлюємо їхню анатомію, функцію та естетику. Художні реставрації зубів це поєднання науки і мистецтва: вишуканість, надійність і швидкість

ЛІКУВАННЯ ВАГІТНИХ

Турботу про зуби Вашої дитини слід починати ще із внутрішньоутробного періоду.

Саме в цей час відбувається закладка всіх молочних та 16 постійних зубів. Успіх їхнього розвитку та мінералізації залежить не лише від здорового способу життя вагітної. Важливим є стан її ротової порожнини, звідки бактерії потрапляють з током крові через плаценту до дитини. Сучасні анестетики дозволяють проводити безпечне та комфортне лікування вагітних 2-го триместру без будьякої шкоди крихітному організму. Щоб забезпечити необхідну чистоту подиху молодої матері, рекомендовано проведення професійної гігієни кожні 3 місяці.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Безпечне та компетентне лікуванняце те, чого ми прагнемо для себе та наших дітей .Саме для того, щоб перебування Вашої дитини в стоматологічному кріслі було комфортнимми пропонуємо седацію ,так званий медикаментозний сон який контролює анестезіолог .У стані напівдрімоти дитина не відчуває страху і маніпуляцій лікаря. Вихід із седації відбувається плавно,дитина дихає киснем,лікар спілкується з малюком і закріплює позитивні враження,що є дуже важливим для дитини!

ЕНДОДОНТІЯ

Сучасне лікування кореневих каналів зубів неможливе без використання потужної оптики і таку можливість нам дає стоматологічний операційний мікроскоп FLEXION від компанії CJ Optik.

ЛАЗЕР-ТЕРАПІЯ

Єдина в Тернополі ербієва система VersaWave Speciality,якою працюють у кращих клініках світу.

Дозволяє проводити малоінвазивні втручання з мінімальним використанням анестетиків, знезараження від бактерій, вибіркове видалення тільки пошкоджених тканин, є нетравматичним і має локалізовану дію. Система працює як з м’якими тканинами так і має можливість безболісно препарувати зуби.

ОРТОДОНТІЯ

Красива посмішка це успіх та впевненість у собі

(яку ми створюємо для Вас)

У дорослих.

Лікування може бути не тільки ефективним але й естетичним, незалежно в якому Ви віці.

 Металеві та косметичні брекетсистеми

Існують брекети, виготовлені з матеріалу кольору Ваших зубів, тому майже не помітні для оточуючих.

У дітей.

Створювати красиву та здорову посмішку потрібно з раннього віку.

Вчасне виявлення проблеми попереджує небажані наслідки.

Профілактика та лікування аномалій зубощелепової системи в дитячій ортодонтії проводиться функційними знімними та незнімними апаратами.

INVISALIGN

Invisalign – це не помітне для оточуючих ортодонтичне лікування з використанням прозорих елайнерів, яке змінить Вашу посмішку, не змінюючи звичний ритм життя.

ЛІКУВАННЯ СКРОНЕВО-НИЖНЬОЩЕЛЕПНОГО СУГЛОБУ (СНЩС)

Cтертість зубів, хрускіт та клацання при відкриванні та закриванні роту, неможливість широко відкрити рот, часті головні болі, м’язеві болі в ділянці шиї та голови симптоми, які виникають при порушенні прикусу та функції скроневонижньощелепного суглобу (СНЩС).

Корекцією положення СНЩС опікується лікарортодонт та лікар-ортопед.

ВІНІРИ

Красиві й білосніжні зуби – ознака успішної і здорової людини. Але не всіх природа наділила голлівудською усмішкою, і що ж робити тим, у кого зуби далекі від ідеалу? Знайомтесь – це вініри, надтонкі керамічні пластинки, які створили майже всі зіркові усмішки! Потемніння або зміна кольору зубів,  сколи, неправильна форма зубів та інші дефекти – вінірам це під силу!

ІНТРАОРАЛЬНИЙ СКАНЕР

Інтраоральний сканер 3SHAPE дозволяє отримати цифрові моделі Ваших зубів з надзвичайною точністю, швидкістю та комфортом для Вас.

ХІРУРГІЯ

Імплантація

На ринку сучасних стоматологічних послуг найбільший попит має стоматологічна імплантація. Імплантація зубів-це заміщення відсутнього зуба його аналогом, зубним імплантатом. При імплантації не зачіпають сусідні зуби, як при встановленні коронок. Навантаження на щелепну кістку зберігається, отже з часом вона не атрофується. Збережеться прикус, функція зуба, а також естетичний зовнішній вигляд.

Видалення зубів мудрості

Через відсутність у ротовій порожнині місця для щойно прорізаних зубів, виникає ризик ушкодження всього зубного ряду. Доволі часто вони провокують біль та неприємні відчуття. Повністю сховані під яснами зуби, які не можуть прорізатися, можуть сприяти утворенню кісти, що руйнує коріння сусідніх зубів.

Наші лікарі-хірурги вже 20 років вміють працювати з імплантатами,а також швидко та професійно видалять зуби будь-якої складності.

МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН

Комфорт та безпеку у лікуванні зубів та хірургічних втручаннях у дорослих та дітей нам забезпечує анестезіологічний супровід. Завдяки седації будь – яке стоматологічне втручання може бути для пацієнта легким, непомітним ,швидким та безпечним.

КОНТАКТИ

Україна, м. Тернопіль, вул. Родини Барвінських, 6

Пн. – Пт.: з 9.00 до 21.00

Сб. – Нд.: вихідний

моб.: (067) 351-14-13 • (067) 641-14-13

тел.: (0352) 52-38-00

тел.факс: (0352) 52-39-00

facebook.com/prochyn.dental 

instagram.com/klinikaproshchyn/ 

e-mail: ternopil@orthopro.com.ua