Креат-студія «ІРИска»

Категорія:

Креат-студія «ІРИска» вже четвертий рік працює для того, щоб розвивати творчість та знаходити таланти від діток від 2 рочків і до дорослих. Студія пропонує групи дозвілля та розвитку для малючків від 2 до 6 рочків типу МІНІ-САДОК, для діток 3-6 рочків – творчі та розвиваючі гуртки, майстер-класи, арт і казкотерапію, мовне середовище, дозвілля вихідного дня, розвиток логічного та креативного мислення, для дітей 6-14 років – художню, літературну та театральну студії, для дорослих арт дозвілля – майстерки із живопису та творче письмо.

Цей простір має бути комфортним для усіх і ми обрали курс на екологічність, в першу чергу для малючків у дитячому ЕКО-просторі, групі організації дозвілля типу “МІНІ-САДОК”!

Діти – наше майбутнє, а воно залежить від того як відповідально ми будемо ставитися до нашого довкілля, в якому світі будуть жити наші діти і чи зуміють вони зберегти його для своїх нащадків. Ми беремо курс на екологічність, використовуючи для прибирання садочку органічно чисті засоби, натуральні матеріали для занять, вводимо фрукти у денне меню, але і це не все, адже екологічними мають бути і відносини між дітьми та вихователями, батьками, екологічне виховання без дитячих травм у майбутньому і цей перелік довго можна продовжувати!

Адже, садочок – місце, де дитина вперше залишається сама, без рідних, де навчається спілкуватися з іншими дітками, разом гратися, вирішувати свої маленькі, але такі важливі для неї в цей період, проблеми. У садочок дітки мають почувати себе у безпеці, спокійно і захищено, із турботливими вихователями пізнаючи і досліджуючи цей світ, розвиватися у затишному колі люблячих дорослих і йти туди, як до другого дому, без сліз чи стресів. Саме таким місцем ми намагаємося зробити наш МІНІ-САДОК ІРИски – групу адаптації та соціалізації найменших діток від 2 до 4 рочків.

Дозвілля типу МІНІ-САДОК – дитячий ЕКО-простір, адаптація, соціалізація дітей від 2 рочків із використання елементів Вальдорфської педагогіки, іграшок за методикою Монтесорі, а також:

– розвиваючі заняття для діток, творчий підхід, креативність;

– розвиток дрібної моторики та сенсорики;

– комунікативні навички;

– мовне середовище (аудіо, відео);

– правила поведінки за столом, у грі, на вулиці тощо;

– змішана група, де молодші навчаються у старших, а старші вчаться піклуватися про молодших;

– прогулянки;

– особистий індивідуальний підхід.

А також:

– здорове харчування, трав`яні збори чаю;

– руханки для зміцнення здоров`я;

– відкриття природних здібностей;

– гуманістичний підхід до виховання;

– кварцування двічі в день;

– розмови про екологічне використання продуктів, утилізацію сміття;

– прибирання екологічно безпечними засобами;

– екоказки та музична казкотерапія;

– іграшки та засоби для занять із екологічних матеріалів;

– живий куточок, де можна поспостерігати як живе тваринка, як ростуть рослинки;

– безпечний простір для дитини.

На заняттях та дозвіллі у МІНІ-САДОЧКУ головне любов, тепло, проектна діяльність у формі гри, що забезпечує найкраще засвоєння та адаптацію. Ми допоможемо малюкам поїсти, переодягнемо памперс, якщо потрібно, вдягнемо і заколишемо, щоб дитина була веселою і задоволеною.

Приводьте до нас своїх найдорожчих. Ми дуже цінуємо вашу довіру!

Телефонуйте 067 288 38 21 або 096 125 21 37