Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Категорії: ,

Про заклад: Заклад успішних фахівців. Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу є закладом освіти, яке здійснює підготовку фахівців для сфери послуг.

Навчання: Сучасне виробництво потребує висококваліфікованих і високопродуктивних фахівців, здатних адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін. Єдиний спосіб надати людям знання, виробити уміння і навички необхідні для активної трудової діяльності – забезпечити доступ до якісної професійної освіти упродовж всього життя. Система навчання в ЛПК готельно-туристичного та ресторанного сервісу передбачає навчання фахівців, які відзначаються: висококваліфікованими професійними вміннями
і навичками, що ґрунтуються на сучасних спеціальних знаннях певної галузі виробництва; високим рівнем педагогічної компетентності, що ґрунтуються на новітніх досягненнях психолого-педагогічних наук, критичному мисленні, здатності застосовувати наукові надбання на практиці; здатності запроваджувати цінності демократичної правової держави в навчальному закладі створені всі умови для навчання, праці та відпочинку студентів.
Особлива увага приділяється пропаганді здорового способу життя та спортивній підготовці студентів

Послуги: Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу надає послуги і організовує: кейтеринги (смачна їжа з доставкою) , домашні обіди, корпоративні свята, пікніки та виїзди на природу, сімейні свята, банкети, фуршети, ювілеї, весілля, вечірки, дні народження, каво-перерви. Організовує харчування туристичних груп та делегацій, виготовлення кондитерських і кулінарних виробів на замовлення.
Надає готельні послуги ( HOSTEL), бронювання квитків, замовлення таксі. Надає туристичні послуги, організовує екскурсії містом, тури вихідного дня, індивідуальні та групові тури для відпочинку в Україні.
У сучасних умовах, конференц-сервіс стає усе більш актуальним. Саме тому навчальний заклад пропонує до Ваших послуг сучасні аудиторії, актовий і конференц-зали, що можуть прийняти від 20 до 300 осіб, літній
майданчик (500 місць).
Студенти коледжу є лауреатами міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів фахової майстерності. Навчальний заклад – асоційований член від України AEHT European Association of Hotel and Tourism Schools
(Європейська асоціація готельно-туристичних шкіл), дійсний член Асоціації кулінарів України, Асоціації навчально-тренувальних фірм «Централь», учасник Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності та ярмарків  навчально-тренувальних фірм.
Демократизація суспільства і лібералізація кордонів дали можливість значно активізувати міжнародну діяльність коледжу. Ми прагнемо до інтеграції в світову систему освіти та економічних відносин. Це необхідно, передусім, для опанування світового досвіду, впровадження досягнень науково-технічного процесу, розвитку на міжнародній арені. Коледж сьогодні має багато зв'язків із зарубіжними навчальними закладами у Франції, Польщі, Німеччині. Канаді. Це обмін студентами, викладачами,
стажування, участь у міжнародних проектах.
Жити і працювати стає цікавіше, хоча і складніше. Дорогу здолає той, хто натхненно працює. А чим вища вершина, тим ширші обрії. І ми віримо, що обраний шлях у завтрашній день правильний.
Європейська освіта – європейський сервіс – таке гасло колективу коледжу, диплом якого став престижним на ринку праці
Назва: Львівський професійний коледж ГТРС
Адреса:  м Львів, вул.. І. Пулюя, 36, Україна, 79060
E-mail: lvivpk_gtrs@ukr.net , ntf@mail.lviv.ua
Сайт:  http://lviv-prestige-school.com.ua
https://www.facebook.com/metodcenterLPK/
https://hostel-na-pulyuya.virtual.ua/UA/
Контакти: (032)2342691, (032)2637337, +380673351558