Магазин подарунків “Сюрприз”

СЮРПРИЗ – економимо Вам час і даруємо позитивні емоції!

Магазин подарунків “Сюрприз” – це 25 років досвіду та величезний асортимент!

Історія нашого магазину починається з 1993 року, в той час коли торгівля тільки зароджувалася в нашій країні. Протягом цього часу асортимент подарунків істотно розширився і збільшився.

На даний момент становить понад 10000 найнезвичайніших і стильних речей. За більш ніж 25 років нашої роботи тисячі людей купили оригінальні сувеніри і стали нашими постійними клієнтами, за що ми їм дуже вдячні.

В нашому магазині Ви без зусиль знайдете подарунок для дівчини, якому радітиме кожна представниця прекрасної статі.

Також в нас у великому асортименті представлені подарунки для чоловіків. Використовуючи свій досвід в продажі подарунків, ми напевно знаємо, що може сподобається чоловікам і привернути їхню увагу.

Сувеніри і подарунки з українською символікою завжди будуть нагадувати про Вас близьким і друзям, як в Україні, так і за кордоном.

Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час в пошуках українського сувеніру.

Ви можете придбати гральні карти, прапорці, магніти та брелки, штофи і чайні набори, тарілки і панно з українською символікою, а також нашу знамениту кераміку з Опішні, заглянувши в наш магазин сувенірів і подарунків “Сюрприз”.

Зробивши покупку у нас, Ви отримаєте чудове обслуговування і гарний настрій! А ми оформимо для Вас привабливу і стильну подарункову упаковку!

 

Адреси магазинів “Сюрприз”:
Полтава, вул.Соборності, 29А

ТЦ “Злато Місто” 3 магазини – відкриті для Вас з 9:00 до 20:30

instagram: @ surprise.poltava
facebook: @ surprise.poltava
google: магазин подарунків “Сюрприз”
Тел. 050-346-10-06
050-327-77-69

Знижка для партнерів “Життя в стилі ECO” – 5%

Є доставка по Україні.