Медичний центр “Медея”

Центр “Медея” – це багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр, який використовує ефективні методики завдяки сучасному медичному обладнанню в поєднанні з багаторічним досвідом фахівців усіх профілів, які працюють в нашому лікувально-діагностичному центры.
Сучасне оснащення медичного центру дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Медичний центр оснащений новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.
У медичній практиці все залежить від кваліфікації, досвіду та особистих якостей лікаря, тому центр “Медея” приділяє велику увагу якісному підбору персоналу. Лікарі медичного центру мають великий професійний досвід, люблять свою роботу і орієнтовані на досягнення максимального результату у вирішенні медичних проблем.
Медичний центр «Медея» надає приватну медичну допомогу чесно і дорожить своєю репутацією, тому основним завданням нашого центру є точне і тільки необхідне призначення обстежень і медикаментів.
Багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр «Медея» потурбувався, щоб Вам було по-справжньому зручно. Ми розташовані в центрі міста, з нами легко зв’язатися, ми приймаємо в потрібний для Вас час. Запис на прийом до лікаря попередній, що виключає черги в клініці. Робота в медичному центрі організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика та забір матеріалу для аналізів здійснюються в межах одного медичного центру.