Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація», Львів

Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація»  отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Основною умовою надання послуг Центру є діагностичне обстеження клієнтів, після якого він має можливість займатися коригуючою гімнастикою по сформованій під час діагностики «Інструкторській карті», а також отримати призначені оздоровчі процедури та придбати ортопедичні вироби та препарати.

Діагностика проводиться на протязі 1,5-2 годин лікарем-реабілітологом (ортопедом, травматологом) та його асистентом, фахівцем з фізичної реабілітації.

Під час обстеження пацієнта знімають життєві показники, роблять спеціалісти тести та виміри,  які виконують за допомогою товщинного циркуля, гоніометра Гамбурцева, анатомічної стрічки, ваго-ростоміра, тонометра, динамометра. Всі показники вносять в «Діагностичну карту клієнта». Під час обстеження лікар знімає медичні показники з клієнта, а асистент їх вносить в «Діагностичну карту». Основою діагностики є складання «Графічного зображення хребта» (паспорту хребта) та формування спеціально підібраних вправ, фізичного навантаження, необхідної кількості занять в «Інструкторській карті клієнта». Крім того, клієнту роблять обстеження стоп за допомогою «Плантографа» та фотографують зі спеціальними позначками на тілі на фоні спеціальної сітки.

Тільки після діагностики клієнт може займатися коригуючою гімнастикою.

Інструкторська карта – це основний документ за яким проводяться заняття. Особливість проведення авторської коригуючої гімнастики полягає в чередуванні 2-х типів  занять: мобілізація та редресація (повзання). Заняття можуть бути в групі, індивідуально або виконуватись самостійно без участі інструктора за умовою попереднього відео-запису занять. Тривалість заняття – 1 година для дітей від 4-х до 6-ти років та 1,5 годин для людей віком від 6-ти років. Після заняття  клієнти виконують додаткові вправи самостійно не більше 15-хвилин. Кожне відвідування занять реєструється в «Інструкторській карті», в журналі відвідувань та спеціально оцінюється інструктором. В журналі відвідувань ведеться облік навантаження.

Тривалість лікувального курсу залежить від діагнозу клієнта та може коливатися від 3-х до 6-ти місяців. Під час лікування клієнт обов’язково проходить безкоштовну «Експрес діагностику», під час якої здійснюється моніторинг стану самопочуття та приймається рішення про збільшення навантаження та планування подальших занять.

Заняття поділяються на такі групи:

-абонементи 12, 16, 20 та 24 заняття

-заняття по пакетних пропозиціях

-заняття для приїжджих

По закінченню 3-х або 6-ти місячного курсу занять клієнту проводиться повторне діагностичне обстеження та виконується порівняльна характеристика основних показників, що дає можливість оцінити ступінь покращення стану опорно-рухового апарату пацієнта. В залежності від діагнозу та його складності клієнту пропонують продовжити заняття з оздоровчої гімнастики або відвідувати Центр з метою профілактики на етапі «Стабілізація» в режимі не більше 1-3 разів на тиждень.

На сьогоднішній день в Україні існує багато реабілітаційних центрів, які в основному переліку послуг вказують на те, що саме їхні оздоровчі методики можуть вирішувати такі проблеми з поставою як сколіоз, кіфоз, гіперлордоз тощо.

Проте жоден з існуючих методів не може на практиці вирішити цю проблему реально через ряд недоліків, а саме: відсутність ефективної діагностики, коротка тривалість лікувальних курсів (як правило не  більше 10-20-ти днів), відсутність індивідуального підходу до кожного конкретного випадку.

Особливості надання послуг у Міжнародному Центрі корекції постави «Академія Грація»:

-обов’язкове проходження діагностичного обстеження

-запатентований метод корекції та діагностики хребта

-індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку

-унікальність процедур (аналогів практично не існує)

-діагностичне обстеження проводить не будь-яка особа, а носій авторського права

-немедична атмосфера. Лікування в оздоровчо-спортивному режимі

-різноманітна вікова категорія від народження і до 80 років

Серйозною вимогою для контролю якості надання послуг з реабілітації являється відсутність ускладнень, наявність позитивної динаміки, швидке відновлення втрачених функцій, відновлення працездатності.

 

Інформація про продукти, вартості на сайті www.akademia-gracia.com

Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація»

М.Львів, вул. Вернадського, 6