Навчально-виховний комплекс «Соломон», Чернівці

Навчально-виховний комплекс «Соломон» отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Школа спрямовує свою роботу на пошуки індивідуального підходу до кожного учня. В процесі навчання використвуються передові сучасні технології, спрямовані на всебічний розвиток учня. В процесі навчання ми ставимо перед дітьми легкі та зрозумілі їм цілі, виконання яких покладаємо на дітей, що в свою чергу розвиває в дітях відповідальність та усвідомлення необхідності самовдосконалюватися, а також сприяє розвитку працездатності. Ми практикуємо на уроках колективну роботу та роботу в групах, що допомагає дітям цінувати та поважати думку кожного, а також усвідомлювати те, що в колективі нема чужої роботи. В результаті, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. Таким чином діти вивчають предмети: англійську мову, математику, історію та інші.

В школі ми намагаємося створити особливу атмосферу між дітьми і педагогами, а також залучити до співпраці батьків, адже ми маємо бути однією командою, щоб досягти бажаних результатів. Наша школа в першу чергу налаштована на виховання дитини як особистості, тому велика увага приділяється морально-етичному вихованню.

Телфеони та контакти:

м. Чернівці, вул. Коростишевська, 6А, Україна, 58000

Телефон: +38 (095) 395 87 15

email: nvksolomon@mail.ua