Новий ЕСО-партнер – Масажний центр DELUXE BY BEZVULIAK

Категорія:

Масажний центр Вашої трансформації
DELUXE BY BEZVULIAK – це особливе та магічне місце у самому центрі Львова. Ми не просто масажуємо, а працюємо з тілом, розумом та душею.

Завітавши всього лиш один раз до нас – тіло отримує здоров’я та легкість, розум очищується від непотрібних думок, а душа насичується життєвою енергією.
Ми не про масаж, ми – про ритуали, які творять дива з людським організмом.

Ми тотально та потужно працюємо із Вашою душею та енергією! Гармонізуємо внутрішній та зовнішній стан.

Засновниця центру Вашої трансформації – Наталія Безвуляк – масажний терапевт з 16-річним досвідом роботи, яка подарувала благополуччя та відновила внутрішній ресурс тисячам людям.

Кожен майстер нашого масажного центру – вихованець Наталії Безвуляк, адже щоб працювати з тілом, розумом та душею не достатньо просто знань анатомії, це все на багато глибше. Потрібно пройти багатоетапний відбір, сумлінно навчатися та довести, що саме Ви гідні працювати у найпотужнішій команді тілесних терапевтів.

Наш масажний центр наповнений гармонією та спокоєм, якого так не вистачає у вирі теперішніх подій. Просто завітавши до нас один раз – Ваше життя вже ніколи не буде таким, як раніше.

Ексклюзивна пропозиція, для партнерів Проекту «Життя в стилі еко» – 30 хвилинний масаж стоп в подарунок, до будь-якого обраного вами масажу до кінця березня!

Запрошуємо до нас Львів
вул. Руданського 3а
тел. +38097-333-14-45

www.Bezvuliak.com

https://instagram.com/deluxe_by_bezvuliak?igshid=mntwp14lvl1p