Рan Czartkowski

«Pan Czartkowski» – це музей-їдальня, розташований в самому серці Чорткова. Незважаючи на те, що заклад почав працювати відносно недавно, він одразу завоював серця чортківчан та гостей міста. Завдяки унікальному інтер’єру, виконаному в історичному стилі, «Pan Czartkowski» щороку приваблює до себе все більше і більше туристів з різних куточків Європи.

У закладі функціонує 4 оригінальних зали різних стилів, і затишна літня тераса. Прихильникам усамітненого відпочинку обов’язково припадуть до душі романтичний столик «під лампою» та столик-«купе». Історичні довідки про місто та знімки старого Чорткова, якими оздоблені стіни, повертають нас до історичного минулого, проводячи невидиму ниточку від часів першого власника міста – Єжи Чартковського до сьогодення.

Колоритне меню поєднало у собі національні страви різних країн світу, починаючи гуцульським баношем і завершуючи американськими бургерами та японськими ролами.

Окрім того, в Pan Czartkowski періодично проводяться музичні виступи та літературні читання, адже в одному із залів функціонує міні-сцена.

Номер телефону рецепції: 067 334 74 99