Піцерія “Scorini”

Scorini – сім’я піцерій і кав’ярень, що пропонують нашим гостям традиційну італійську, японську кухні і гостинну сімейну атмосферу. Кожен гість, від малюка до солідного батька сімейства знайде щось цікаве у нас. Це і приголомшлива кухня, заснована на класичних італійських рецептах і приємний інтер’єр і веселі дитячі майстер-класи і звичайно ж те, що ми називаємо «Магія Scorini» – непередавана атмосфера наших закладів!

Відкрита дров’яна піч, в якій готують піцу, знаходиться прямо в залі, тому гості можуть відчути себе учасниками процесу. Серед гастрономічних знахідок в меню “Scorini” можна спробувати кілька видів пасти (пенне, тальятелле, фузіллі, спагетті), різноманітні брускетти, ароматні тістечка і десерти з власного кондитерського цеху. В меню є все, і цього “всього” вдосталь: різотто, гарячі страви, салати, гарніри, суші і роли, широка чайна і кавова карта.

Як і личить сімейному закладу, малюкам в піцерії “Scorini” відвели особливе місце – дитячу ігрову зону. У піцерії “Scorini” до відпочинку дітей підійшли відповідально – малюками тут займається професійний аніматор.

Відстань від центру 500 м, а від залізничного та автовокзалу 3 км.

Знижка власникам карток: 5 %

Піцерія працює з 08.00 до 23.00

Адреса: Черкаси, вул..Гоголя 226

Тел. 097 300 33 11

e-mail: scorinicherkassy@gmail.com

https://www.instagram.com/scorini_cherkassy