Приватне сервісне підприємство «Ньютон»

Приватне сервісне підприємство «Ньютон» c 1996 року спеціалізується на дистрибуції продуктів харчування. Основними ресурсами компанії, що забезпечують її діяльність, є складський комплекс класу «А» 11. 500 м2 (Координати: 49.415905, 32.034582), торгові можливості і вантажний автомобільний парк, сумарною г / п понад 1000 тон. ПСП «Ньютон» надає свої дистрибуційні послуги по всій території Черкаської області. Маючи величезний потенціал, необхідне технічне обладнання, інфраструктуру яка постійно розвивається і підбір висококваліфікованого персоналу, ПСП «Ньютон» динамічно розвиває сфери своєї діяльності.

У листопаді 2013 року ще одним видом діяльності компанії став Bosch carservice Newton – авторизований BOSCH автосервіс в м. Черкаси, який за допомогою фахівців з багаторічним досвідом роботи обслуговує і ремонтує авто різних марок, використовуючи високоякісне і надточне обладнання виробництва компанії Robert Bosch GmbH.

У 2016 році був відкритий Автосалон Peugeot, який є офіційним дилером компанії Peugeot Україна. Якість і комфорт – ось вони синоніми продукту і сервісу дилерського центру Черкаси.

У 2017 році ПСП Ньютон став офіційним дилером Mitsubishi motors в Черкаській області.

Автосалони Mitsubishi NEWTON і Peugeot Ньютон здійснюють не тільки продаж автомобілів, але і надають якісне технічне обслуговування придбаних авто.

 

Адреса: М. Черкаси, вул. Смілянська 131