“Бачевських” Львівська ресторація Copy

Родина Бачевських відома в усій Європі та світі ще із 1782 року, коли вони відкрили першу у світі фабрику масового виробництва горілки. Тепер легендарна горілка повернулась до Львова. Ви також можете смакувати унікальними наливками та настоянками у ресторації «Бачевських». А кухня закладу, в свою чергу, збирає і зберігає легендарні рецепти Галичини: традиції галицькоїукраїнськоїпольськоїєвропейської та єврейської кухні. А ще тут є вегетаріанські страви.

На обід чи вечерю, в компанії друзів чи сім’ї, колег чи другої половинки, Вам пропонують страви Європейської, Української, Єврейської, Галицької кухні: зупа по-бердичівські, свинина по-бернардинськи, крученики… І обов’язково спробуйте фірмовий Цимес.

Особливою подією в Ресторації Бачевських є сніданок. Із 8:00 до 11:00 гостей чекає безлімітний шведський стіл зі всякими наїдками до сніданку, десертами, фруктами, соками тощо. Вартість сніданку – 140 грн.

Ресторан Бачевських пропонує Гостям різні по стилю і настрою локації для трапези. Ви знайдете затишне місце для себе у Жидівській залі, яка витримана в дусі класичних інтер’єрів єврейських домів Галичини початку XX ст. Чи у світлій та зеленій Оранжереї, де живуть папужки, або Вам захочеться розміститись у внутрішньому дворику, де дозволено палити. Також можна посмакувати наливками власного виробництва у Наливкових підвалах Бачевських: там і барбарисова, і кизилова, і з пелюсток рожі… На будь-який смак.

Якщо хочете перетворити свою трапезу в маленьке свято в атмосфері розкоші, щоб Вас прийняли, як найдорожчого гостя Галичини, – то Вам сюди. Завітайте щодня із 8 ранку до 02:00 ночі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!