Салон краси та здоров’я «Cansely», Тернопіль

Салон краси та здоров’я «Cansely» (Тернопіль) нагороджено сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Категорія:

Салон краси та здоров’я «Cansely» входить до мережі масажних салонів, які знаходяться в усіх куточках світу та спеціалізуються на масажах за допомогою власної косметичної продукції, виготовленої на натуральній основі.

Чому саме «Cansely»?

Cansely, що в перекладі означає “видимий результат”, – брендова косметика «Преміум-класу», яка застосовується в нашому салоні під час процедур. Спеціалісти зорієнтують Вас у виборі косметичних засобів для догляду за шкірою будь-якого типу, адже наша серійна косметика розроблена з врахуванням вікової категорії та можливих проблемних ділянок шкіри.

Чому саме до нас?

Вам потрібно заспокоїтись після напруженого робочого дня?

Імператорський ритуал та мистецтво дотиків надасть вишуканий естетичний релакс, після якого відчується повне розслаблення організму, адже у кімнаті для масажу створюється відповідна атмосфера, при якій два спеціалісти синхронно виконують певні масажні рухи, активізовуючи точки на тілі і наш гість просто засинає. Ціль спеціалістів – привести Вас до стану фізичної та душевної рівноваги, підвищити притік життєвих сил та загальний тонус організму.

Імператорський – це процедура поєднання приємного з корисним, версія якої триває понад годину часу.

Якщо у Вас:

  • часті застудні захворювання;
  • стреси;
  • підвищений м’язевий тонус;
  • безсоння;
  • хронічна втома;
  • малорухливий спосіб життя, або ж, навпаки, шалений ритм.

Вам до нас! Адже наші спеціалісти володіють тридцятьма методиками, які базуються на теорії давньої китайської медицини. Під час цих методик опрацьовуються енергетичні меридіани та біологічно активні точки, через які йде глибокий вплив на весь організм та проекцію внутрішніх органів безпосередньо.

Наша команда зустріне Вас у теплій позитивній атмосфері і Ви гарантовано отримаєте висококваліфіковану процедуру з професійними консультаціями та рекомендаціями.

НАШІ:

адреса: вул.Замкова, 14, готель «Тернопіль» (вхід зі сторони стоянки готелю)

тел. +38 067 596 48 43

Фейсбук: Сansely Тernopil    

Інстаграм: сansely_ternopil  

E-mail: canselyternopil@gmail.com