Школа іноземних мов «Лінгвіст», Київ

Школа іноземних мов «Лінгвіст» отримав сертифікат «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Школа вивчення іноземних мов «Лінгвіст» – приватний навчальний заклад.

У роботі школи використовуються кращі методики вивчення іноземних мов і авторські програми, затверджені Міністерством освіти України.

У Києві школа іноземних мов «Лінгвіст» пропонує навчання за сучасними методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.

Програми на курсах «Іноземна мова для дітей» розраховані на весь період навчання. Перші кроки в захоплюючий світ іноземної мови діти роблять ще в дитячому садку, відвідуючи групи раннього розвитку і підготовки до школи при ОЦ «Лінгвіст» або курси «Англійська мова для малюків», що спеціально розроблені для дітей дошкільного віку.
Для школярів пропонуються програми, що охоплюють весь період навчання в школі. Успішно освоюючи рівень за рівнем, дитина або підліток удосконалює свою мову і збагачує свої знання – вимова, активний і пасивний словникові запаси, правильна побудова пропозиції, граматика. Постійний інтерес до процесу навчання підтримується досвідченими викладачами та використанням захоплюючої і різнобарвної навчальної літератури від провідних видавництв Oxford, Longman, Cambridge.  Відео-уроки та використання аудіоматеріалів акцентують увагу учнів та полегшують засвоєння нових знань.