Стоматологічний центр ViaDent

“Viadent” ̶ це сучасний стоматологічний центр, структура та сервіс якого створені для максимальної зручності і комфорту кожного пацієнта. Центр оснащений новітнім обладнанням та інструментарієм, що робить Ваше обслуговування провідними спеціалістами-стоматологами в клініці дійсно швидким та найбільш якісним.
У центрі “Viadent” представлений повний спектр стоматологічного лікування дорослих і дітей. Заклад працює у форматі сімейної стоматології широкого профілю, що дозволяє говорити про справді комплексний підхід за принципом “завершене лікування в одному закладі”.
Дбаючи про свою репутацію та професійне зростання, спеціалісти “Viadent” постійно підвищують свій рівень, проходячи різноманітні навчання, здобуваючи досвід на курсах підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів в Україні та за кордоном.
Найсучасніше обладнання та найновіші методики нічого не варті без умілих рук досвідчених лікарів. Провідний спеціаліст стоматологічної практики “Viadent”, голова обласного осередку Асоціації приватних практиків лікарів-стоматологів, член Асоціації імплантологів України, лікар-стоматолог Зіновій Іванович Дичек зумів згуртувати навколо себе лише найкращих лікарів, більшість з яких навчав практичних навиків особисто. Це забезпечує командний підхід до роботи у стоматологічному центрі: кожен спеціаліст, що працює тут, відповідає за певну ділянку стоматологічного лікування. Окремі світлі кабінети з сучасними системами дезінфекції повітря, поверхонь та інструментами є своєрідними центрами вузькоспеціалізованого та індивідуального підходу до кожного з пацієнтів.
  Ми піклуємося про здоров’я Ваших зубів уже понад 22 роки і завжди прагнемо бути кращими у цій сфері! 
Стоматологічний центр “ViaDent” пропонує своїм відвідувачам:
– комплексне стоматологічне лікування дітей та дорослих з використанням дентальних мікроскопів;
– діагностика на унікальному та інноваційному комп’ютерному 3D томографі;
– лікування дисфункцій скронево-нижньощелепових суглобів;
– імплантацію та протезування;
– лікування дітей та дорослих під медикаментозним сном (наркоз);
– пародонтологічне лікування;
– ортодонтичне лікування дітей та дорослих (пластинки, апарати, брекет-системи, елайнери);
– професійна гігієна ротової порожнини;
– відбілювання зубів та багато ін.
Посилання:
 
моб.: 066 857 11 19,   097 872 94 49