Стоматологія «Dental Home», Тернопіль

Стоматологія «Dental Home» (Тернопіль) нагороджена сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що заклад для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Вітаємо вас у сучасній європейській стоматології Dental Home. Вперше у Тернополі – поєднання передових технологій лікування, висококваліфікованого персоналу та затишної атмосфери. Ми не лише приватна стоматологічна клініка, що надає якісні послуги лікування, а й місце, де панує спокій та сімейний затишок. Завітайте до нас самі, або з дітьми. Ви будете приємно здивовані якістю нашого сервісу, помірними цінами та зручністю розташування. Лікування без страху та болю. Місце, про яке ви згадуватимете з приємністю та рекомендуватимете всім своїм знайомим.

Чому Dental Home?

Незважаючи на багаточисельність приватних клінік, стоматологія у Тернополі досі потребує фахівців. Яскрава реклама з білбордів обіцяє якісні та недорогі медичні послуги, проте не завжди виправдовує сподівання, і хороший стоматолог у Тернополі сьогодні на вагу золота. Адже, незважаючи на високу затребуваність лікарів цієї спеціальності, професіоналом стає не кожен. Ми – одна із провідних стоматологічних клінік, де працюють майстри своєї справи. Фахівці із надійним досвідом та любов’ю до свого ремесла.

Ефективна локальна анестезія забезпечує швидкість та комфорт процедури, а досвідчені лікарі проконсультують вас щодо особливостей подальшого догляду за зубами, яснами, та ротовою порожниною.

Ми позиціонуємо себе як сімейна стоматологія, адже здійснюємо лікування зубів для дорослих та дітей. Наші фахівці обов’язково знайдуть спільну мову із вашим малюком, адже ми розуміємо специфіку дитячої психології. Можемо вас запевнити, що лікування у Dental Home перетворить ваш з дитиною похід до стоматолога у веселу пригоду і ви назавжди забудете що таке страх перед візитом до дантиста та пошук доброї стоматології. Варто лише один раз завітати у Dental Home і ви не захочете лікуватись у інших.

Основний принцип роботи спеціалістів клініки Dental Home – клієнтоорієнтованість, тому ми з любов’ю та турботою дбаємо про кожного з вас

Наші послуги:

  • Імплантація
  • Брекети
  • Реставрації зубів
  • Відбілювання
  • Протезування
  • Вініри