Стоматологія SL clinic

Стоматологія SLclinic нагороджена сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що установа для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Стоматологія SL clinic нагороджена сертифікатом «Життя в стилі ЕКО», який підтверджує, що установа для своєї діяльності використовує екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про клієнтів та навколишнє середовище!

Радійте життю, насолоджуйтесь улюбленою їжею, приємним спілкуванням, здоровою посмішкою! А про деталі подбаємо ми. Ми – це стоматологія SLclinic.

Наша стоматологія – це сімейний бізнес.  “SL” – це абревіатура прізвищ брата і сестри – Стопчак Сергій і Лисаковська Світлана. Ми працюємо  6 років, завжди удосконалюємо свої знання, відвідуючи різного роду семінари і конференції.

SL clinic/СЛ клініка – це сучасна стоматологія, мета якої знайти і запропонувати пацієнту ефективне та доступне рішення стоматологічних проблем.

Ми надаємо такі  послуги:
– лікування,
– протезування знімне та незнімне ,
– імплантація,
– професійна гігієна,
– відбілювання системою MAGIC SMILE,
– дитяча стоматологія.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам точну діагностику захворювання і нові методи лікування, що забезпечує бездоганний результат.

Наш персонал – це молода і енергійна команда професіоналів, ввічливі менеджери та досвідчені лікарі.

Наші переваги:

  • Гарантія професійного лікування.
  • Безпека. Дезінфекція  і стерилізація інструментів.
  • Лікування без болю.
  • Прозорі і доступні  ціни.

Ми зробимо все , щоб ви посміхались!

Наша адреса :
м. Тернопіль, вул. Є. Коновпльця 15.
Тел. 0969501212 Лисаковська С. М., 0977716462  Стопчак С.М.
https://instagram.com/slclinic_?igshid=1qbmd0paifgst

Відео зі вручення сертифікату:  https://youtu.be/_UhQcDaqzeY