Туристично-відпочинковий комплекс «МішиН-Сіті»

Комплекс «МішиН-СіТі» межує з заповідником всеукраїнського значення урочищем Обіжево, на скелях можна побачити багато рідкісних степових рослин. За кількістю і концентрацією рідкісних і зникаючих представників рослинного світу – воно не має собі рівних в Тернопільській області.

Неподалік протікає річка Дністер,на берегах якої ви маєте можливість помилуватись Дністровським каньйоном, який також належить до заповідних місць України.

Відвідавши «МішиН-СіТі» в Добровлянах, Ви зможете скуштувати європейську та староукраїнську кухню, яку запропонують вам в ресторані на 250 посадочних місць, а також різні вишукані страви з мангалу в барі на 52 місця.

Зупинившись в нашому комплексі, Ви зможете відпочити в затишних номерах з чудовим видом на озеро, на якому красуються білі лебеді.

До ваших послуг:

  • 11 номерів люкс-двомісні
  • 3 номери vip класу-двомісні
  • 4 будинки-чотирьохмісні

Комфортабельні номери оснащені кондиціонером, холодильником, супутниковим телебаченням, телефоном, міні-баром, безкоштовним WI-FI доступом.

Готель – це щось більше, ніж просто місце для выдпочинку, він багато в чому визначає спосіб життя на той час, поки триває подорож, доки гість проживає у готельному номері.

Готель «МішиН-СіТі» гарантує вам відпочинок з комфортом, з безпекою та європейським рівнем обслуговування, що зробить Ваше перебування на гостинній та багатій традиціями Тернопільщині незабутнім.

Тернопільська область
Заліщицький район
С. Добрівляни
Вул. Національного Відродження,202
Ресепшн (03554) 4 34 31
Ресторан (03554) 4 34 30