Вітаємо нового партнера – Ліцей імені Івана Пулюя

Категорія:

Ліцей імені Івана Пулюя – школа майбутнього!

Ліцей імені Івана Пулюя ЛМР – територія розвитку та росту кожного учня! Навчальний заклад знаходиться у «розумному мікрорайоні» на вулиці відомого фізика та громадського діяча Івана Пулюя.
Ліцей імені Івана Пулюя – прогресивний освітній простір, де активно
застосовують інноваційні технології, даючи можливість дітям щодня
отримувати якісні знання. Ліцей імені Івана Пулюя є прикладом того, як звичайна середня школа може за короткий термін змінитися до непізнаваності.

Сьогодні тут немає одноманітних кабінетів, неприємного кольору стін, а, головне, – нудних уроків. У ліцеї відкриті та функціонують предметні навчальні кабінети: фізики, хімії, біології, інформатики, логіки та шахів, простір моделювання безпеки. Актуальним доповненням навчальних просторів є коворкінгові зони, ланчзони,бібліотека, кабінет партнерства, екодворик та громадські простори поруч з ліцеєм, які стали звичним місцем проведення цікавих, нестандартних уроків та не тільки.

Формат взаємодії між усіма учасниками навчально-виховного процесу: вчителями, учнями та батьками – відкритий. Практикуємо проведення «Конференції партнерів», де шукаємо шляхи вирішення проблем, що існують та напрацьовуємо стратегію розвитку свого навчального закладу та мікрорайону загалом.

Адміністрація ліцею щоденно сприяє налагодженню ефективної взаємодії педагогів та батьків, заради здорової, щасливої та успішної дитини. Великого значення ми надаємо розвитку екосвідомості та ековідповідальності. Тому сортуємо сміття, заощаджуємо світло та воду, дотримуємося питного режиму. Неймовірним скарбом є наш питний фонтанчик, аналогів якому немає в жодному навчальному закладі поблизу. Тепер ми п’ємо регулярно очищену смачну воду!

Наші контакти:

FACEBOOK https://www.facebook.com/puluj.generation/?ref=page_internal

INSTAGRAM @puluj.generation

WEB https://lvivschool83.at.ua/

НОМЕР ТЕЛЕФОНА 067 263 8227