Новини

Готельно-ресторанний комплекс Шервуд stream

By 23/11/2020 No Comments

Готельно-ресторанний комплекс ШЕРВУД stream гостинно відчинив свої двері у 2019-му.

Ми зручно розташовані в передмісті  старовинного Кам’янця-Подільського в  оточенні  природньої оази, через саме серце якої протікає справжній струмок.

Повноцінний простір для відпочинку: закрита територія з просторим подвір’ям, альтанка, тераса, дитячий куточок, сауна на дровах, та звичайно – готельні номери, кожен з яких має неповторний авторський дизайн в екостилі.  В нашому ресторані ви можете насолодитись вишуканими стравами з подільський колоритом.

Кожен куточок комплексу: приміщення та його територія – це просто справжній мистецький парк авторських художніх виробів з металу, дерева, гутного скла. Творіння рук людських гармонійно підкреслюють красу довколішньої природи. Саме природні ресурси: неповторне повітря Подільських Товтр, артезіанська вода, хвойні дерева довкола, а також – затишок та якісні послуги, якими ми оточуємо своїх відвідувачів, дарують їм відновленя душевних та тілесних сил. А ще – ШЕРВУД stream розташований на перетині кількох найпопулярніших еко-туристичних напрямків: Кам’янець-Подільський, Хотин, Бакота, Подільські Товтри.

ШЕРВУД stream – це справжня перлина туристичного Поділля, де втілені єднання природи і арт-об’єктів, якісного комфорту і автентики.

Адреса

Слобідка Кульчиєвецька

Кам’янець-Подільський район

Хмельницька область

Україна 

GPS координати:

Т2317, 154-168 

Контактні телефони

+380 (96) 380 48 78

+380 (67) 380 37 42

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!