А ви п’єте достатньо води?

Вода життєво необхідна для функціонування організму людини. Вода сприяє підтриманню в нормі фізичних і розумових функцій та нормальному регулюванню температури тіла. Вода становить не менше 66% тіла людини. Щоб підтримувати свій організм добре зволоженим, дорослій людині необхідно випивати приблизно 2 літри води на день. Однак кількість води, яку має випивати та чи інша людина, залежить від кількох факторів.

Від чого це залежить?

Вага і розмір вашого тіла

Фізична активність

Клімат

Дізнайтеся свою норму води в день

  Вага (кг)

  Х 0.025 л

  л

  Чи безпечна вода, яку ви п’єте?

  На кожному етапі вона вбирає в себе хімічне забруднення, бактреії, віруси, свинець, ртуть, токсини, так вона проходить через каналізацію

  Важка промисловість

  Ферма

  Забудови

  Водні споруди

  Вода у вашому будинку

  Представляємо eSpring™

  8 переваг, які покращують якість життя

  Перша система, яка поєднала в собі запатентовану в США комбінацію технологій вугільного блоку та УФ-лампи із провідною системою електронного моніторингу.

  Сертифікована як найкраща. Презентована перша система фільтрації води для кухні з використанням фільтру з вугільного блоку, ультрафіолетового світла та технології електронного моніторінгу, поєднаних в одному пристрої.

  Просто з-під крану. Забудьте про воду в пляшках або фільтри-глеки! eSpring щодня забезпечуватиме воду для всієї сім’ї.

  Чистіша, смачніша вода. Чи може вода бути смачною? Звичайно! З eSpring ви одразу помітите покращення смаку, запаху і чистоти своєї води!

  0

  Років досліджень, результатом яких стала розробка eSpring.

  0
  %

  Стільки знищує  вороботворних бактерій і вірусів та видаляє 160 забруднювачів, з яких більше 145 є потенційно шкідливими для здоров’я людини.

  >
  0

  Виданих або очікуваних патентів на технології очищення води по всьому світу, вперше розроблених провідними інженерами і науковцями галузі.

  0

  Літрів чистої прозорої води може забезбечити один картридж eSpring, – що дорівнює чистій воді впродовж цілогу року!

  Ультрасучасна технологія

  4 ключові технології

  Бездротове з’єднання eCoupled™

  Регульована система з’єднання трубок

  Довжину трубок можна регулювати та за потреби обрізати з огляду на спосіб встановлення.

  Компактний розподільний клапан

  Компактний розподільний клапан легко під’єднати до будь-якого крана.

  Технологія «розумних» чипів

  Панель світлодіодного дисплея

  Використовує прості символи на позначення залишку терміну роботи фільтра та загального стану системи.

  Автономний електронний модуль

  Бездротова (індуктивна електронна) технологія, що використовується для з’єднання УФ-лампи та приладу, цілковито ізолює колбу УФ-лампи від джерела живлення.

  Провідний фільтр із вугільного блоку

  Запатентований у США багаторівневий вугільний блок усуває запах і смак хлору, шкідливі мікрочастки та понад 160 забруднювачів, зокрема 140 потенційно небезпечних для здоров’я людини.

  Технологія УФ-опромінення

  Ефективно знищує (обмежує або запобігає розмноженню) понад 99,99% хвороботворних бактерій і вірусів, що передаються з питною водою (зокрема коліформні бактерії, патогенні бактерії, бактерії HPC, поліовірус, ротавірус і гепатит А).

  Отримати консультацію

  Покращений зовнішній вигляд

  Допоміжний кран

  Кран eSpring відбиває останні тенденції в кухонному дизайні. Він вирізняється удосконаленою ергономічністю, має міцну ручку, ідеально зручну як для дорослих, так і для дітей. Хоча прилад eSpring може бути встановлений під раковиною, сам логотип eSpring однаково буде видимий на ручці. Хромований ззовні, з ергономічною ручкою у формі краплини води, якою легко вмикати й вимикати воду, eSpring є зразком ідеального поєднання сучасного дизайну та відмінної ергономічності.

  Прилад відповідає суворим стандартам згідно з п’ятьма низками критеріїв:

  Заявлена виробником здатність системи очищення води усувати забруднення має пройти перевірку в лабораторіях NSF International.

  Водоочисна система не повинна додавати до води шкідливих домішок. У зв’язку з цим вона має пройти жорсткі тестування на предмет наявності в очищеній воді складників матеріалів, з яких виготовлені деталі системи, що контактують з водою.

  Конструкція системи очищення води має бути міцною й надійною і задовольняти вимоги, що висуваються до водопровідних систем, та передбачати можливі відхилення від норми, такі як коливання тиску тощо.

  Рекламно-інформаційні матеріали та етикетка не повинні містити неправдивих даних, що можуть ввести споживача в оману.

  Процес виробництва і використовувані матеріали мають бути послідовно незмінними та підлягати щорічному перегляду.

  Сертифікати

  42

  Покращення смаку, запаху і вигляду

  53

  Видалення забруднювачів на кшталт свинцю та ЛОР

  55

  Стандарт допоміжної бактерицидної обробки дезинфікованої води у громадській системі водопостачання (клас B)

  401

  Нові забруднювачі, зокрема медпрепарати (за рецептом / у вільному доступі), нові типи гербіцидів тощо, сліди яких були знайдені у питній воді.

  Партнери які вже користуються екофільтром

  Отримати консультацію