Новини

В День знань у Львові нагороджували заклади сертифікатами «Життя в стилі ЕСО»

By 02/09/2020 No Comments

В День знань засновники та координатори проєкту «Життя в стилі ЕСО» відзначити соціально-відповідальні заклади ЕСО-сертифікатами від Національного комітету Міжнародної торгової палати та Національної туристичної організації України.

Про це розповів засновник проєкту, віцепрезидент Національного комітету Міжнародної торгової палати Тарас Демкура.

“У Львові ми були на запуску сенсорних питних фонтанчиків у Львівському ліцеї імені Івана Пулюя та Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Сертифікат «Життя в стилі ЕСО» одержали директорки закладів Ірина Хміль та Ганна Балущак. Приємно було бачити, як діти залюбки пили чисту воду, що вже звільнить їх від необхідності купувати воду в пластикових пляшках чи пити воду з-під крана.

Дана ініціатива стане хорошим прикладом для наслідування іншим навчальним закладам, представникам індустрії гостинності, оскільки це свідчить про те, що дані заклади турбуються про здоров‘я дітей, викладачів, відвідувачів. Крім того, це допоможе місту мінімізувати масове використання пластикових бутлів та одноразових стаканчиків, що зекономить мільйони бюджетних коштів та не буде завдавати шкоди довкіллю.

Також цього дня сертифікати «Життя в стилі ЕСО» одержали:
▪️ стоматологічна клініка «Рікота»,
▪️ приватний нотаріус Добровольська Марія Василівна;
▪️ кондитерська «Крем&Джем»;
▪️ дизайн-студія «Rina Devi Design»;
▪️ готельно-туристичний комплекс «Галицький».

Дякуємо депутатам Львівської міської ради Андрію Шевців та Оксані Рубай за підтримку важливих для міста Лева ініціатив”!

Хочемо відзначити високопрофесійну роботу координатора проєкту «Життя в стилі ЕСО» Ірини Головатої, яка є чудовим прикладом для наслідування для партнерів!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!