Нова екологічна стратегія-2030: основні цілі

By 02/04/2019Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Влада ухвалила закон, який затверджує засади державної екологічної політики на період до 2030 року. Цей документ, без перебільшення, може докорінно змінити як принципи ведення бізнесу в Україні, так і загалом спосіб життя українців.

Державна екологічна політика спрямована на досягнення таких стратегічних цілей:

Ціль 1. Формування в суспільстві екологічних цінностей і засад сталого споживання та виробництва.

Ціль 2. Забезпечення сталого розвитку природно-ресурсного потенціалу України.

Ціль 3. Забезпечення інтеграції екологічної політики у процес прийняття рішень щодо соціально-економічного розвитку України.

Ціль 4. Зниження екологічних ризиків з метою мінімізації їх впливу на екосистеми, соціально-економічний розвиток та здоров’я населення.

Ціль 5. Удосконалення та розвиток державної системи природоохоронного управління.

Стратегія передбачає заходи для зменшення забруднення атмосферного повітря та води і загалом зміни в державному управлінні через запровадження екологічних норм та стандартів, оскільки фактично дві третини населення країни проживає на територіях, де стан атмосферного повітря не відповідає гігієнічним нормативам, а стан земельних ресурсів та поверхневих водних об’єктів, якість води в них за ступенем забруднення віднесені до забруднених і дуже забруднених.

Всі показники і цілі Стратегії-2030 пов’язані між собою. Не досягнувши прогресу в одному питанні, годі сподіватися на успіх в іншому. Екологічна стратегія повинна впроваджуватись комплексно. Від налагодження переробки відходів залежать реформи в енергетиці. Без реформ в енергетиці неможливо скоротити викиди в атмосферне повітря. І так далі. Екологічні цінності стають повсякденним пріоритетом.

По матеріалах: https://menr.gov.ua/news/33251.html

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.