Новини

Відбулася стратегічна сесія 2020 для лідерів, яку організували Тарас та Ірина Демкури

By 26/08/2020 No Comments

У Тернополі на березі Тернопільського ставу відбулася стратегічна сесія для лідерів, яку організували підприємці Тарас та Ірина Демкури. Два дні робота в групах, активного залучення кожного до розробки стратегії, навчання новим навичкам та передовому досвіду.

Учасників заходу привітали генеральна директорка компанії Amway в Україні Світлана Богачова та ментори з Польщі Марек та Ізабелла Буйвіцькі. На початку розмови пані Світлана Богачова відзначила сучасне, нестандартне бачення, характерне для діяльності партнерів, з якими працює родина Демкур. Вона також зупинилася на головних завданнях на наступний кваліфікаційний рік та найближчий період:

1. Головне — на власному прикладі продемонструвати потенціал, який дає бізнес-партнерство з Amway. Продукція компанії відкриває великі можливості для кожної людини, особливо тому, хто хоче відкрити та розвивати власний бізнес, навіть під час карантину.

2. Компанія допомагає кожному використати власний потенціал, незалежно від того, в якому форматі доводиться працювати. Саме в період пандемії Amway підготувала нові пропозиції, і вони сприяють використанню нових можливостей. Зокрема, це стосується, формування ціни для клієнта.

3. Омніакальність: для розвитку бізнесу Світлана порадила використовувати всі платформи.

4. Головною цінністю залишається партнерство (з компанією, підприємцями).

5. Бути готовим до сприйняття нового.

«Для того, щоб розробити та реалізувати успішну стратегію, в першу чергу, потрібно її об’єктивізувати в цілісний системний документ. Для цього ми визначили її основні складові частини як: ідея, місія, цінності, принципи, критерії, ресурси. Для досягнення тактичних цілей ми розробили концепцію та створили операційний (деталізований) план термінами. Попереду насправді цікава, перспективна та прибуткова підприємницька діяльність», — зауважив Тарас Демкура.

Під час семінару було продуктивно опрацьовано ряд нових векторів для реалізації та досягнення цілі власного прибуткового бізнесу з використанням алгоритмів новаційної гри «Єдність». Ігротехніки Школи управління спрямовували й зосереджували учасників до комунікаційної культури. Впроваджували сегменти дієвих навичок, практик та механізмів компанії, які будуть використовуватися у подальшій діяльності для розвитку власних можливостей.

Другий день був насичений практичними кейсами, націлений на саморозвиток, самовдосконалення. Ірина Демкура поділилася своїми інсайтами, баченням і настановами, в пазлах сьогодення об’єднала жіночу спільноту, наповнивши життєдайною енергією.

Компанія Amway відома у світі понад 60 років. Нині вона об’єднує близько 3 млн Незалежних підприємців по всьому світу, має майже 100 наукових лабораторій і 800 патентів. Компанія побудована на принципі довірчих взаємин, і вони є ключовим елементом моделі її бізнесу, тут про кожну людину (клієнта або партнера) дбають індивідуально. Свій бізнес разом з Amway Ірина і Тарас Демкура будують майже чверть віку. 

Коротке відео з заходу можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=Tl14qmVRJuI 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!