Новини

Відбулася віртуальна вечірка для глобальної спільноти Amway

By 27/07/2020 No Comments

22 квітня відбулася віртуальна вечірка для глобальної спільноти Amway #amwaytogether. Мільйони партнерів з майже 100 країн світу зібралися разом онлайн, щоб розділити наші спільні цінності, переглянути зворушливі презентації, підбивання підсумків минулих років та обговорити плани на наступні 10 років, коли компанія буде святкувати свої 70.

Своїми враженнями поділився підприємець Тарас Демкура на своїй сторінці у Фейсбук:

 “Мене надихає бути в Україні партнером компанії з таким глобальним баченням, з соціальною та екологічною орієнтованістю як у побудові бізнес-стратегії, так і у стосунках з партнерами.

Так, побудова надійних, міцних стосунків з партнерами — це для мене особисто вкрай важливо. Можливо, хтось скаже, що у бізнесі дружбі не місце. Але це точно не про рекомендаційний бізнес. Підтверджено тернопільською та всеукраїнською командою спільноти #Amway, з якою вчора разом офлайн приєдналися до перегляду віртуального святкування (баланс між офлайн та онлайн у ділі).

Співзасновниками Amway стали друзі з дитинства, Річ ДеВос та Джей Ван Андел, які поділяли багато спільних цінностей, інтересів та наполегливість до роботи. У 1959 р. вони заснували компанію, прийнявши ключові концепції: бізнес-можливості з низьким ризиком відкриті кожному, немає територіальних або прибуткових меж, низький рівень початкового інвестування, можливість постійно навчатися та удосконалюватися, подорожувати, і, що важливо, — бути у спільноті однодумців, відчувати підтримку партнерів.

Є така фраза: “У бізнесі, танго і в житті, головне — партнер”. Я вдячний долі, що завжди мені дарували вірних друзів, які стали партнерами у бізнесі. І наша дружба тільки позитивно вплинула на перебіг усіх наших ділових справ!”

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!