За пластикові пакети у Кенії штрафуватимуть на 10 000 доларів

By 05/04/2019Новини
Посольство України в Кенії попередило українців про запровадження в країні з 1 квітня додаткових обмежень на використання пластикових пакетів. За їх порушення каратимуть значними штрафами.

“За інформацією Національного Агентства з захисту навколишнього середовища Кенії з 1 квітня 2019 р. в країні введена заборона на імпорт, виробництво та використання у роздрібній торгівлі та повсякденному побуті нетканих поліпропіленових сумок. Рішення… стало додатковим обмежувальним заходом, спрямованим на підвищення ефективності дії попередньої заборони”, – йдеться у повідомленні.

Як поінформували у посольстві, відповідальність за порушення цієї заборони встановлюється законом про захист та координацію довкілля.

Зокрема відповідно до ст. 142 закону, серед іншого, передбачена відповідальність за забруднення довкілля та відповідне покарання у вигляді затримання та штрафу до 500 тис. кенійських шилінгів ($5 тис.). Максимальна відповідальність за забруднення навколишнього середовища – штраф у 1 млн кенійських шилінгів ($10 тис.) та дворічне ув’язнення.

Джерело: Прес-служба Посольства України в Кенії.